Kurz na míru nebo individuální výuka

Ceny:

Pro skupinu 5-9 studentů je cena 250 Kč za osobu a hodinu (60 minut) výuky.

Pro skupinu 10 a více studentů je cena 200 Kč za osobu a hodinu (60 minut) výuky.

Cena za individuální výuku pro 1 studenta je 450 Kč za hodinu (60 minut) výuky

Pokud se vám nehodí termíny kurzů, ráda pro vás uspořádám kurz dle vašich požadavků a časových možností. Podmínkou pro vytvoření kurzu je skupina minimálně 5 platících studentů, kteří se mezi s sebou domluvím na termínu a rozsahu výuky. 

Chcete-li probrat vše z požadovaných témat k maturitě z matematiky, je potřeba začít co nejdříve. Samozřejmě je dobré si předem ujasnit, zda máte alespoň základní znalosti z jednotlivých probíraných témat nebo je potřebujete zopakovat podrobněji. (Podrobná náplň kurzů). Samozřejmě si ukážeme, jak potřebné vzorce najít v tabulkách a jak je použít.

Jako u všech kurzů i v kurzu na míru si ukážeme konkrétní postupy řešení. Součástí kurzu mohou být také příklady na procvičení zadávané po každé lekci. Jejich řešení je možno diskutovat s ostatními účastníky kurzu v uzavřené skupině na Facebooku, kterou vytvořím, budete-li mít o ni zájem. Do skupiny získají přístup studenti ihned po zaplacení kurzovného. Bude-li třeba, lektorka jako moderátor skupiny poradí, jak začít řešit, případně jak dále postupovat. Před začátkem následující lekce bude vždy řešení příkladů na procvičení včetně podrobného postupu zveřejněno ve skupině, aby si mohli studenti svoje řešení zkontrolovat.

Sleva

Základní cena kurzu na míru při počtu 5-9 platících studentů je 250 Kč za osobu a hodinu (60 minut) výuky. Pro skupinu 10 a více platících studentů je cena pouze 200 Kč za osobu a hodinu (60 minut) výuky.

Záruka

Také u kurzů na míru platí záruka nespokojenosti, tedy v případě nespokojenosti vrácení kurzovného v plné výši po skončení první lekce. Je nutno zaslat nejpozději do 24 hod od skončení první lekce e-mail se jménem studenta a důvodem nespokojenosti na zaruka@statnimaturita-matematika.cz. (Zatím tuto záruku nikdo nevyužil)

Individuální výuka

Pokud vám skupinová výuka nevyhovuje nebo potřebujete vysvětlit jen některá témata, je možno se domluvit na individuální výuce. Cena za 1 hodinu (60 minut) individuální výuky (pro 1 studenta) je 450Kč. 


Domluvit termíny výukyVybrat kurz
Jak probíhá výuka?Podrobná náplň kurzůO lektorceReference

Líbí se vám nabídka kurzů?

Sdílejte s přáteli !

Kontakt

Mgr. Hana Choděrová

IČO: 74542966

Přípotoční 1266/1

Praha 10, 101 00

Tel:+420 777 079 243

WhatsApp: +420 777 079 243

kurzy@statnimaturita-matematika.cz

Skype: 

Hana Choděrová


Skype

Obchodní podmínky

Zásady ochrany osobních údajů

Cookies