Jak probíhá výuka?

Příprava na jarní termín maturity z matematiky probíhá online prostřednictvím Skype. Ke každému kurzu je navíc vytvořena skupina na Facebooku.

příprava na maturitu z matematiky

Facebook

Po každé lekci studenti přípravného kurzu na maturitu z matematiky obdrží zadání příkladů na procvičení. Jejich řešení mohou diskutovat v uzavřené skupině na Facebooku, radit se, sdílet tipy na vhodný postup řešení. Vždy před začátkem další lekce bude ve skupině zveřejněno správné řešení včetně postupu.

Skype

Výuka probíhá online přes Skype ve skupině studentů přihlášených na stejný kurz – přípravu k maturitě z matematiky.

Výhodou je možnost naistalovat Skype jak na počítač/tablet, tak i na mobil, i když pro výuku doporučuji používat spíše počítač/tablet. Při výuce sdílím obrazovku se se zadáním a podrobným postupem výpočtu jednotlivých příkladů. Studenti tedy mohou sledovat postupné kroky výpočtu stejně jako když při prezenční výuce sledují učitele píšícího na tabuli. A samozřejmě mohou pokládat otázky, na které ihned odpovídám. Také ukazuji jednotlivé stránky z tabulek s potřebnými vzorci a proto je pohodlnější pracovat na počítači.

Další výhodou Skype instalovaného i na mobilu může být připomenutí výuky, případně i prozvonění studenta v případě, že se opozdil a nepřipojil se na výuku.

Chat ve Skype zůstává přístupný i po skončení hovoru, je možno ho využít po celou dobu trvání kurzu k otázkám, posílání dokumentů.

S online výukou mám mnohaleté zkušenosti, začínala jsem se Skypem, v průběhu poslední let jsem vyzkoušela také Zoom, Google Meet, MS Teams, ale po konzultacích se studenty jsem se vrátila opět ke Skype.

Líbí se vám nabídka kurzů?

Sdílejte s přáteli !

Kontakt

Mgr. Hana Choděrová

IČO: 74542966

Přípotoční 1266/1

Praha 10, 101 00

Tel:+420 777 079 243

WhatsApp: +420 777 079 243

kurzy@statnimaturita-matematika.cz

Skype: 

Hana Choděrová